Grokking The Java Developer Interview: More Than 200 Questions To Crack The Java, Spring, SpringBoot & Hibernate Kitabı - İngilizce

 


Java Developer'lar için hazırlanmış, Java, Spring, Hibernate, Maven, Database gibi başlıklarda oluşturulan soru cevapları içeren kitap, soruları açıklamalı bir şekilde cevaplıyor. Java Developer interview'ler için gayet katkı sağlayıcı kitap, ayrıca merak ettiğiniz, ekisik kaldığınız konuları da tamamlamanızı sağlıyor. Kitaba buradan ulaşabilirisiniz.


"Kitap hakkındaGrokking Java Geliştirici Röportajı, bir Java, Spring & Hibernate görüşmesini kırmanıza yardımcı olur.

Kitapta Java, Spring, SpringBoot ve Hibernate profili için bir görüşme sırasında sıkça sorulan 200'den fazla soru var. Multi-threading, Collection framework, Singleton Pattern, SpringBoot Annotations ve çok daha fazlası gibi önemli konulardan bazıları ayrıntılı olarak ele alınmaktadır. Bu konuların çoğu, kavramı hızlı bir şekilde kavramanıza yardımcı olacak kod örnekleri ile açıklanmıştır.


Okuyucu Hakkında


Bu kitap programcılar, mühendisler veya Java Web Geliştiricisi Mülakatına hazırlanan herkes içindir. Java/Spring konusunda önceden biraz deneyiminiz varsa, bu kitap kavramları tazelemenize yardımcı olacaktır.


Bu kitap kimler için DEĞİLDİR?

Java veya Spring hakkında derinlemesine bir çalışma arıyorsanız bu kitap size göre değil. Bu kitabın amacı, bu sektördeki devam eden araştırmaları veya zorlukları tartışmak veya bir ders kitabının yerini almak değildir.


Bunun sizin için doğru kitap olup olmadığına karar vermeye çalışıyorsanız, İçindekiler bölümüne bir göz atın, bu kitapta tartışılan 202 görüşme sorusunun tamamı var.


yazar hakkında


Jatin Arora, Bilgisayar Bilimleri mezunudur. Java ve SpringBoot konusunda uzmanlığa sahiptir. Envanter yönetimi, DevOps, bulut ve finans alanı gibi farklı alanlarda çeşitli ilginç projeler üzerinde çalıştı."


"About the Book


Grokking The Java Developer Interview helps you to crack a Java, Spring & Hibernate interview.
The book has more than 200 questions that are frequently asked during an interview for Java, Spring, SpringBoot & Hibernate profile. Some of the important topics like Multi-threading, Collection framework, Singleton Pattern, SpringBoot Annotations and many more are covered in detail. Most of these topics are explained with code examples that will help you to quickly grasp the concept.

About the Reader

This book is for programmers, engineers or anyone who is preparing for a Java Web Developer Interview. If you have some prior experience in Java/Spring then this book will help you to brush-up on the concepts.

Who is this book NOT for?
This book is not for you if you are looking for an in-depth study of Java or Spring. The objective of this book is not to discuss the ongoing research or challenges in this industry or serve as a substitute for a course book.

If you are trying to decide whether this is the right book for you, then take a look at the Table of Contents section, it has all 202 interview questions that are discussed in this book.

About the Author

Jatin Arora is a Computer Science graduate. He holds an expertise in Java & SpringBoot. He has worked on a variety of interesting projects across different domains like Inventory management, DevOps, cloud & financial domain."

Hiç yorum yok

Rastgele İçerik

DonanımHaber

© tüm hakları saklıdır
made with by templateszoo